Pro děti

 

IONICKISS KIDS

Unikátní dětský manuální kartáček opatřený iontovou technologií. Jedná se kartáček přímo navržený pro zdravé dětské zuby a dásně. Zohledňuje jejich motorické dovednosti a velikost hlavice odpovídá dětským potřebám (4+). Díky efektivnímu čištění je skvělým pomocníkem i při nošení rovnátek, a to vše i bez použití zubní pasty. Je ideální volbou, pomocí které si děti mohou osvojit návyky dentální hygieny. Navíc bývá světýlko a tlačítko výbornou motivací pro čištění malých zoubků.

0d3dba185d5ba46d044f8ec7f77a7a02@2x

IONPA TRAVEL

Pokud mají děti již správně osvojenou techniku čištění, je zábavným a velmi praktickým pomocníkem ionizační sonický kartáček IONPA TRAVEL. Kartáček je díky své velikosti a nízké váze vhodný do menší dětské ruky. Hlavice má antibakteriální úpravu a velikostí odpovídá dětským potřebám. I přes svoji velikost nabízí dva režimy čištění, časovač, sonický pohyb a samozřejmě velmi efektivní ionizaci.

0d3dba185d5ba46d044f8ec7f77a7a02@2x

NÁHRADNÍ HLAVICE

Pro ty nejmenší jsou vhodné hlavice IONICKISS KIDS s rovně střiženými vlákny nebo IONICKISS TRAVEL s kónickými vlákny pro ještě preciznější čištění. Hlavice SINGLE TUFT může být skvělým pomocníkem, kterého ocení každý malý zoubek.

O vhodnosti jakékoliv hlavice nebo kartáčku se můžete poradit s dentální hygienistkou paní Anetou Stryjovou v naší poradně IONICKISS: poradna@ionickiss.cz