Pro muže

 

IONPA HOME

Luxusní sonický ionizační kartáček pro domácí zubní hygienu v temně modré atraktivní barvě. IONPA HOME je vlajkovou lodí rodiny IONICKISS díky unikátní ionizační sonické technologii. Kartáček je opatřen čtyřmi režimy čištění, displejem, časovačem, alkalickou dobíjecí baterií, nabíjecím stojánkem a splňuje nejvyšší parametry pro pokročilou technologii v péči o zuby. Třešničkou na dortu jsou hlavice IONPA HOME, které mají antibakteriální úpravu a kónická vlákna pro precizní čištění.

0d3dba185d5ba46d044f8ec7f77a7a02@2x

 

Pro muže na cestách je vhodný menší bratr kartáčku IONPA HOME, a to cestovní ionizační sonický kartáček IONPA TRAVEL. V lehkém kompaktním matně černém barevném provedení se snoubí síla iontů se sonickým pohybem, které se postarají o hladké zuby a zdravé dásně kdekoliv se právě nacházíte, a to i bez použití zubní pasty. Velkým benefitem je napájení jedním kusem AAA baterie. Tedy už žádné zbytečné kabely v zavazadlech! Kartáček i přes svoji velikost nabízí dva režimy čištění.

0d3dba185d5ba46d044f8ec7f77a7a02@2x

Náhradní hlavice k oběma ionizačním kartáčkům mají antibakteriální úpravu a jemná kónická vlákna – IONPA TRAVEL i IONPA HOME. Někteří muži upřednostňují tvrdší kalibr, a to hlavice MEDIUM. Je však možné vybrat jakékoliv výměnné hlavice v naší nabídce. Všechny jsou kompatibilní s nabízenými kartáčky. Pouze dovření krytu i kartáčku IONPA TRAVEL je možné s hlavicemi TRAVEL nebo KIDS.

 

O vhodnosti jakékoliv hlavice nebo kartáčku se můžete poradit s dentální hygienistkou paní Anetou Stryjovou v naší poradně poradna@ionickiss.cz