Pro prarodiče

 
 

 

Tento menší ionizační sonický kartáček je velmi lehký. Jak svojí vahou, tak i v jednoduchosti jeho ovládání. I přes svoji velikost přináší pořádnou sílu iontů a jemný, a přesto výkonný sonický pohyb. Tato kombinace je významným pomocníkem v domácí péči o chrup a zdravé dásně. Pro zachování hygienicky čistého kartáčku je opatřen krycím pouzdrem, což z něj dělá vhodného společníka i na cesty, a to i bez použití zubní pasty.

0d3dba185d5ba46d044f8ec7f77a7a02@2x

 

IONICKISS ORIGINAL

Pro příznivce klasického čištění manuálním kartáčkem můžeme doporučit kartáček, který vypadá jako obyčejný díky svému vzhledu, velmi nízké váze a absenci sonického pohybu. Díky ionizační technologii se však jedná o unikátní manuální kartáček, který zajistí o 48% čistější zuby a postará se i o zdravé dásně.

0d3dba185d5ba46d044f8ec7f77a7a02@2x

 

NÁHRADNÍ HLAVICE

Dásně našich prarodičů mohou být velmi citlivé, a proto je výběr hlavic poměrně důležitý. Náhradní hlavice SOFT a EXTRA SOFT s kónickými vlákny zajistí tu nejjemnější péči a přesto precizně pomohou čištěním zubů. Pokud jsou prarodiče zvyklí na běžná rovně střižená vlákna, jsou jasnou volbou hlavice SOFT FLAT.

 

O vhodnosti jakékoliv hlavice nebo kartáčku se můžete poradit s dentální hygienistkou paní Anetou Stryjovou v naší poradně IONICKISS: poradna@ionickiss.cz