Pro ženy

 

IONPA HOME

Luxusní sonický ionizační kartáček pro domácí zubní hygienu v krásné bílé perleťové barvě. Kartáček je opatřen časovačem, nabíjecí baterií a stojánkem. Dále pak displejem a čtyřmi režimy čištění. Náhradní hlavice mají antibakteriální úpravu a jemná kónická vlákna. IONPA HOME rozvití úsměv každé ženě a svým luxusním vzhledem sluší i každé koupelně.

0d3dba185d5ba46d044f8ec7f77a7a02@2x

IONPA TRAVEL

Lehký a kompaktní cestovní kartáček, který se vejde do jakékoliv batohu, kabelky nebo dokonce kapsy. Ženy ocení nejen jeho atraktivní barevné provedení, ale také možnost jej využít kdekoliv v terénu, a to i bez použití zubní pasty. S pouzdrem se tak navíc stává hygienicky čistým i v zavazadle. Napájení pouze jedním kusem AAA baterie z něj dělá toho nejlepšího společníka na cestách. I přes svoji velikost nabízí dva režimy čištění, sonický pohyb a samozřejmě velmi efektivní ionizaci, která zajistí dlouho čisté zuby bez zubního plaku.

 

0d3dba185d5ba46d044f8ec7f77a7a02@2x

NÁHRADNÍ HLAVICE

Ženy a jejich zuby mají v oblibě spíše jemnější zacházení. Upřednostňují tedy především hlavice SOFT a EXTRA SOFT s kónickými vlákny pro dokonalé čištění. Na precizní dočištění pak oceňují hlavici SINGLE TUFT. Je však možné vybrat jakékoliv výměnné hlavice v naší nabídce. Všechny jsou kompatibilní s nabízenými kartáčky. Pouze dovření krytu i kartáčku IONPA TRAVEL je možné s hlavicemi TRAVEL nebo KIDS.

O vhodnosti jakékoliv hlavice nebo kartáčku se můžete poradit s dentální hygienistkou paní Anetou Stryjovou v naší poradně IONICKISS: poradna@ionickiss.cz