Ekologický přístup IONICKISS

Společnost Ortus Health s.r.o. klade v podnikání důraz na odpovědný a udržitelný přístup. Přestože manuální ionizační zubní kartáčky mají vyměnitelné hlavice, zabudovaná lithiová baterie by mohla při neodborné likvidaci představovat pro životní prostředí zvýšenou zátěž.

Proto společnost přichází s 10% slevou z ceny nového kartáčku pro každého, kdo zašle vysloužilý IONICKISS k ekologické likvidaci poštou přímo společnosti Ortus Health s.r.o.

logo-recyklace-ionickiss

Podpora ekologické recyklace

Po vybití vestavné baterie a konci životnosti kartáčku IONICKISS nabízí společnost Ortus Health s.r.o. zajištění ekologické recyklace kartáčku. Pokud Váš kartáček dosloužil a chcete si být jisti, že bude recyklován, postupujte podle uvedeného návodu:

  1. Kartáček k recyklaci zabalte a zašlete na adresu našeho skladu: Ortus Health s.r.o., Skladon (CWS s.r.o.), Průmyslová 377, 742 51 Mošnov (nezapomeňte uvést adresu odesílatele)

  2. Napište nám email na recyklace@ionickiss.cz  s uvedením počtu zasílaných použitých kartáčků k recyklaci a Vaší adresou

  3. Všichni zákazníci, od kterých obdržíme email a použité kartáčky k recyklaci získají slevu 10% na další nákup na našem e-shopu formou slevového kupónu.

 

Možnost použití kartáčku IONICKISS bez zubní pasty

Ionizační zubní kartáček IONICKISS je vysoce účinný* při odstraňování zubního plaku i bez použití zubní pasty.

Čištění zubů bez zubní pasty snižuje ekologickou zátěž čištění, protože vzniká méně složitě odbouratelných odpadů a spotřebovaná zubní pasta se nedostává do kanalizace.

Vynechání zubní pasty ocení také matky dětí, protože děti mají tendenci zubní pastu polykat, což rozhodně není zdravé.

S IONICKISS si čistíte zuby lépe, podporujete ekologii a zároveň nezatěžuje Vaši kapsu

Chytrý design japonského ionizačního zubního kartáčku IONICKISS s výměnnými hlavicemi a možností použití bez zubní pasty znamená nejen o 48% vyšší účinnost* při odstraňování zubního plaku, menší zátěž pro prostředí kolem nás, ale zároveň nezatěžuje vaši kapsu (ilustrativní porovnání nákladů při běžném ročním čištění zubů a čištění s IONICKISS zubním kartáčkem).  

Běžný kartáček 5x 119,-                    595
Zubní pasta 5x 99,-                            495
Celkem běžné roční čištění           1090

IONICKISS kartáček                          549
Hlavice 4 kusy (2 balení)                  550
Sleva za recyklaci 10%                    -110
Celkem IONICKISS roční čištění    989

Při zakoupení výhodné sady ročního ionizačního čištění zubů je ekonomická výhoda proti běžným kartáčkům výraznější.

 *) Klinické zhodnocení ionizačního zubního kartáčku při odstraňování plaku a snížení gingivitidy (anglicky) (listopad 1996), Marquette University, School of Dentistry: Ronald L. Van Swol, Donald E. Van Scotter, Jeffrey J. Pucher, Andrew R. Dentino