Jak fungují zubní kartáčky IONICKISS

Představujeme vám revoluční zubní kartáček IONICKISS, který se stane vaším neúnavným pomocníkem v boji se zubním plakem. Díky jedinečné japonské technologii budete mít čistější a zdravější zuby i dásně.

Zubní plak a následně zubní kámen představují v oblasti ústní hygieny dva nejčastější problémy.

Bakterie, které zubní plak obsahuje, produkují kyseliny, které pomaličku rozleptávají zubní sklovinu a při jejich delším působením vznikají zubní kazy.

Plak také způsobuje zánět dásní (gingivitidu) a poškozuje upevnění zubu v kosti, čímž vzniká parodontitida. Parodont jsou vazivová vlákna, která spojují kořen zubu s kostním lůžkem a dále spojují krček zubu s dásní.

Nahromaděný plak, který neodstraníte, může mineralizovat, vytvářet skvrny a měnit se na zubní kámen. Nejúčinnějším způsobem, jak odstranit zubní plak, je používat ionizační zubní kartáček IONICKISS.

IONICKISS – japonský samuraj v boji se zubním plakem

S ionizačním zubním kartáčkem budou vaše zuby o 48% čistější* a to i v těžce přístupných místech. Navíc bez nutnosti použití pasty. 

Je klinicky prokázáno*, že kartáček IONICKISS je mnohem účinnější než běžný manuální zubní kartáček a uživatelé při návštěvě svého zubaře hlásí čistší a hladší zuby bez plaku. Ionizační kartáček je vhodným pomocníkem při léčebě onemocnění dásní.

Manuální zubní kartáček IONICKISS představuje bezkonkurenčního pomocníka v boji se zubním plakem. Patentovaná japonská technologie způsobuje, že plak je odpuzován od povrchu vašich zubů podobně jako při použití magnetu.

Pokud zkombinujete manuální ionizační zubní kartáček se správnou technikou čištění zubů, zajistíte si nejen zdravá a svěží ústa, ale také ten nejzářivější úsměv.

Nejnovější vědecké studie poukazují na fakt, že zdraví a čistota našich úst ovlivňuje naše celkové zdraví víc, než jsme si doposud mysleli. Investujte do svého zdraví a pořiďte si nejúčinnější zubní kartáček na trhu. Přestaňte se stresovat návštěvou zubaře a užívejte si zdravé zuby bez plaku.

Jak to tedy funguje?

Před čištěním

how-works-before

Vše v přírodě má polaritu na bázi iontů.

Plak má kladný náboj (+) a povrch zubů má záporný náboj (-). 

Opačné polarity jsou důvodem, proč povrch zubů přitahuje zubní plak a ten se tedy na zubech drží pomocí iontové vazby.

 

Během čištění zubů

how-works-after

Ionizační zubní kartáček IONICKISS má malou lithiovou baterii zabudovanou do rukojeti zubního kartáčku. Baterie je připojena k titanové tyčince, která prochází zubním kartáčkem. Na rukojeti zubního kartáčku je tenký kovový pásek Ionipad.

Před čištěním zubů je nutné navlhčit prsty vodou, které přijdou do kontaktu s kovovým páskem a vlhkost tak vytvoří uzavřený okruh, kde se generují záporné ionty.

Ionizace pak narušuje iontovou vazbu mezi plakem a zubem, a tím odpuzuje plak od povrchu zubů směrem k hlavici kartáčku.

Při čištění zubů dítěte rodičem je potřeba zajistit kontakt dítěte a rodiče vzájemným dotykem na pokožce (např. držením za ruku nebo přidržením čelisti), tak aby se uzavřel elektrický okruh a ionizace fungovala správně.

Efektivní výměnné hlavice 

Zubní kartáčky IONICKISS mají výměnné hlavice různých typů a tvrdostí, takže si můžete vybrat dle svých preferencí. Kartáčky IONICKISS šetří vaši peněženku i přírodu, protože nemusíte měnit celý manuální kartáček, ale jen jeho hlavici (Poznámka: Stomatologové doporučují měnit hlavici každé 2-3 měsíce, nebo vždy po nemoci).

 *) Klinické zhodnocení ionizačního zubního kartáčku při odstraňování plaku a snížení gingivitidy (anglicky) (listopad 1996), Marquette University, School of Dentistry: Ronald L. Van Swol, Donald E. Van Scotter, Jeffrey J. Pucher, Andrew R. Dentino