Příběh značky IONICKISS

Japonská firma Ionic Corporation je firma s rodinnou tradicí která staví svůj úspěch na unikátní patentované technologii ionizačního čištění zubů.

Logo IONICKISS

Historie ionizačního zubního kartáčku sahá až do roku 1889, kdy byla poprvé tato technologie patentována v USA.

Do roku 1970 se několik amerických společností pokoušelo uvést technologii na americký trh, ale bez úspěchu.

Téměř o celých 15 let později se komercializace podařila Japonci Mr. Hiroshi Hukubovi, zakladateli společnosti Hukuba Dental Corporation.

V roce 1995 uvedla společnost na japonský trh svou vlajkovou loď - manuální ionizační zubní kartáček IONICKISS (v Japonsku pod názvem KISS YOU) a ve stejném roce došlo k registrování ochranné známky a schválení výrobku pro americký trh úřadem FDA.

Japonská společnost tak odstartovala skutečnou revoluci v čištění zubů a stala se celosvětovým lídrem ve výrobě a vývoji ionizační technologie a i nadále udává v tomto odvětví trend.

Mezi lety 1995 – 2017 prošla společnost zakladatele Mr. Hiroshi Hukuby výrazným vývojem a navázala několik strategických partnerství. Stále však staví na rodinných hodnotách.

S ionizačním zubním kartáčkem budou vaše zuby o 48% čistější* a to i v těžce přístupných místech. Navíc bez nutnosti použití pasty. 

Je klinicky prokázáno*, že kartáček IONICKISS je mnohem účinnější než běžný manuální zubní kartáček a uživatelé při návštěvě svého zubaře hlásí čistší a hladší zuby bez plaku.

Zubní kartáček IONICKISS představuje bezkonkurenčního pomocníka v boji se zubním plakem. Patentovaná japonská technologie způsobuje, že plak je odpuzován od povrchu vašich zubů podobně, jako při použití magnetu.

Společnost Ionic Corporation Japan prodala za 40 let své historie miliony ionizačních zubních kartáčků po celém světě a v současnosti je ionizační zubní kartáček IONICKISS vyvíjen s podporou předních japonských expertů.

První ionizační kartáček IONICKISS – skutečný japonský samuraj v boji se zubním plakem.

 

  *) Klinické zhodnocení ionizačního zubního kartáčku při odstraňování plaku a snížení gingivitidy (anglicky) (listopad 1996), Marquette University, School of Dentistry: Ronald L. Van Swol, Donald E. Van Scotter, Jeffrey J. Pucher, Andrew R. Dentino