Kafe.cz a ionizační kartáčky IONICKISS

 
Unikátní ionizační technologii v dentální hygieně - kartáčky IONICKISS vyzkoušelo dvacet čtenářek portálu Kafe.cz spolu se svými dětmi.
 

Maminky tak měly možnost vyzkoušet na vlastní zuby i zoubky svých dětí účinky ionizace kartáčku IONICKISS ORIGINAL SOFT a IONICKISS KIDS

Lenka: 

Ahoj všem, ráda bych se s vámi podělila o svou zkušenost se zubním kartáčkem IONICKISS ORIGINAL. Kartáček je prostě jedna velká bomba. Nejen, že se dobře drží a v puse ani nepřekáží, ale nejvíc top je za mě to, že jsou zuby o dost hladší a dokonce mi miznou i fleky od kávy. Sama za sebe můžu říct, že bych už nikdy neměnila.

Zdenka:

Dcera měla možnost vyzkoušet dětský zubní kartáček IONICKISS, který funguje na základě přitažlivosti a odpudivosti iontů. Tento systém byl pro nás novinkou. Kartáček se na první pohled moc neliší od ostatních manuálních kartáčků, má pouze tlačítko, které slouží ke kontrole baterie. Ta je zabudována ve voděodolném obalu a nelze ji vyměnit, což považujeme za hlavní negativum. Výrobce však uvádí výdrž cca 1 rok. Samotný kartáček je lehký, skvěle padne do malé dětské ručky. Samotné čištění se liší v tom, že je třeba mít navlhčenou dlaň. Pro dceru to bylo ze začátku velice neobvyklé, ale brzy si zvykla. Naopak velice oceňuje, že si na kartáček nemusí dávat zubní pastu. Zuby jsou po vyčištění na první pohled čistší a hladší. Tento efekt vydrží po dlouhou dobu. Jelikož právě toto považuji za hlavní úkol kartáčku, hodnotíme jej velice kladně.

Michaela:

Musím přiznat, že jsem byla ke kartáčkům trochu skeptická, ale wow. Zuby mi po vyčištění přijdou daleko čistější a hlavně naprosto bez plaku a to i díky tomu, že jsem vůbec nepoužila pastu. Po pár dnech testování mi přijde, že se plak ani tak neusazuje na zubech a jsou daleko čistější i na hůře přístupných místech.

Šárka:

Dcera ihned měla hladší a čistější zuby, možnost použít i bez zubní pasty, bereme ho s sebou i na cesty. Je lehký do ruky. Lze kombinovat s výměnnými hlavicemi v různých typech i tvrdostech, což je super. Jediné mínus tohoto kartáčku je, že zřejmě nelze vyměnit bateriový zdroj uvnitř kartáčku.

 

Všechny recenze od maminek, které testovaly kartáčky se svými holčičkami a chlapečky, si můžete přečíst zde a zde.