Facebook recenze

 
Lucie Ř., 5/2020
Ráda zkoučím nové věci a technické vychytávky, proto když jsem viděla kartáček, který budu moci využívat bez pasty, tak mě to zaujalo. Zpočátku jsem byla skeptická, ale už po 14 dnech jsem cítila, že moje zuby mají jiný povrch, i přítel mi řekl, že mu přijde, že mu zuby "vržou" čistotou :-D
Zpočátku byl nezvyk, čistit si zuby bez pasty a byla jsem trošku nervózní, ale po vyčištění zubů použiji ústní vodu a strach ze zápachu z úst mě opustil. Za nás rozhodně spokojenost!
 
Monika B., 5/2020
Kartáčky používáme v rodině zhruba tři týdny. Jsem nadšená. Dvanáctiletý syn má od malička problémy se zvýšenou tvorbou zubního plaku. Stále jsme řešili se stomatologem a zubní hygienou. Nyní po třech týdnech sám syn si všímá bělejších zubů a snížení tvorby plaku.
Já sama za sebe používám raději s pastou, mám takový zažitý pocit, ale jde i bez. Kartáček nebrní, jen když se hodně soustředím, mám pocit lehounkého napětí.
U běžných měkkých kartáčků asi běžně používám zbytečně sílu na přitlačení, pak můžu měnit každých 14 dní, protože ho zničím, tady zatím štětinky drží, nejdou roztřepené.
Za mne vřele doporučuji.
 
Lucie Š., 7/2021
Kartáček používám já i dcera. Musím přiznat, že ho používáme normálně v kombinaci se zubní pastou. Určitě můžeme vřele doporučit.
 
Ngoc Anh N., 11/2021
Vyzkoušela jsem několik typů kartáčku a musím říct, že tento s konickými vlákny mi velmi vyhovuje. Přijde mi, že se tato vlákna lépe dostanou do méně přístupných míst. Zuby po vyčištění jsou hladké a lesklé. Můžu jen doporučit.
 
Petr B., 12/2021
Kartáčky IONICKISS jsme si u nás velmi oblíbili. Mám vždy po vyčištění dobrý pocit. Skutečně vnímám odstranění plaku ze zubů a to funguje i bez použití zubní pasty. Mile mě překvapila životnost baterie a také štětinek, která vydrží opravdu dlouho. Dokonce i můj syn si začal čištění zubnů užívat. Běžné kartáčky vždy zničil za týden či dva. Takže u nás velká spokojenost.
Kartáček je jemný a tichý, což je také příjemná změna oproti obdobným elektrickým kartáčkům.
Vřele doporučuji.