Facebook recenze

 
Lucie Ř., 5/2020
Ráda zkoučím nové věci a technické vychytávky, proto když jsem viděla kartáček, který budu moci využívat bez pasty, tak mě to zaujalo. Zpočátku jsem byla skeptická, ale už po 14 dnech jsem cítila, že moje zuby mají jiný povrch, i přítel mi řekl, že mu přijde, že mu zuby "vržou" čistotou :-D
Zpočátku byl nezvyk, čistit si zuby bez pasty a byla jsem trošku nervózní, ale po vyčištění zubů použiji ústní vodu a strach ze zápachu z úst mě opustil. Za nás rozhodně spokojenost!
 
Monika B., 5/2020
Kartáčky používáme v rodině zhruba tři týdny. Jsem nadšená. Dvanáctiletý syn má od malička problémy se zvýšenou tvorbou zubního plaku. Stále jsme řešili se stomatologem a zubní hygienou. Nyní po třech týdnech sám syn si všímá bělejších zubů a snížení tvorby plaku.
Já sama za sebe používám raději s pastou, mám takový zažitý pocit, ale jde i bez. Kartáček nebrní, jen když se hodně soustředím, mám pocit lehounkého napětí.
U běžných měkkých kartáčků asi běžně používám zbytečně sílu na přitlačení, pak můžu měnit každých 14 dní, protože ho zničím, tady zatím štětinky drží, nejdou roztřepené.
Za mne vřele doporučuji.
 
Alena B., 06/2020
Kartáčky jsou super. Skutečně dokáží zuby vyčistit tak, že jsou krásně hladké a navíc perfektně sedí do ruky.
 
Martina K., 07/2020
O kartáčku Ionickiss jsem se dozvěděla od svého známého, který mi o něm vyprávěl a jeho účinky, a to jakým způsobem odstraňuje zubní plak mě velice zaujalo!
Kartáček používám více než měsíc a přiznám se, že při prvním použití jsem byla docela rozpačitá, protože jsem ho použila bez pasty a nedostavil se kýžený pocit svěžího dechu. Avšak co mě velmi překvapilo, bylo že povrch zubů byl krásně hladký, jako s žádným jiným kartáčkem. Postupem času jsem však začala kartáček používat klasicky se zubní pastou a to je za mě nejlepší!
Co se týče samotného čištění, zvolila jsem variantu soft, u které jsem byla překvapená, že např. od Curaproxu je kartáček Ionickiss trochu tvrdší. Prvních pár dní jsem dokonce cítila i bolest dásní, ale ta brzy přešla. Příčinu vidím v tom, že jsem byla zvyklá u předchozích kartáčků na ně pevně tlačit, ale u Ionickiss to není opravdu potřeba. Zuby jsou hladké a čistší, jak zde již někdo psal - jako bych byla po dentální hygieně.
 
Lucie Š., 7/2021
Kartáček používám já i dcera. Musím přiznat, že ho používáme normálně v kombinaci se zubní pastou. Určitě můžeme vřele doporučit.
 
Ngoc Anh N., 11/2021
Vyzkoušela jsem několik typů kartáčku a musím říct, že tento s konickými vlákny mi velmi vyhovuje. Přijde mi, že se tato vlákna lépe dostanou do méně přístupných míst. Zuby po vyčištění jsou hladké a lesklé. Můžu jen doporučit.
 
Petr B., 12/2021
Kartáčky IONICKISS jsme si u nás velmi oblíbili. Mám vždy po vyčištění dobrý pocit. Skutečně vnímám odstranění plaku ze zubů a to funguje i bez použití zubní pasty. Mile mě překvapila životnost baterie a také štětinek, která vydrží opravdu dlouho. Dokonce i můj syn si začal čištění zubnů užívat. Běžné kartáčky vždy zničil za týden či dva. Takže u nás velká spokojenost.
Kartáček je jemný a tichý, což je také příjemná změna oproti obdobným elektrickým kartáčkům.
Vřele doporučuji.
 
Iva H., 01/2022
Kartáček Original nám přinesl Ježíšek. Ve srovnání s obyčejným kartáčkem je čištění důkladnější, zuby jsou podstatně hladší. Kartáčky této firmy vřele doporučuji.
 
Martina H., 01/2022
Já jsem z kartáčku naprosto nadšená! Takhle krásně hladké zuby a pocit čistoty mívám jen chvíli po návštěvě dentální hygieny. Vlákna se fakt dostanou skoro všude a je to znát. Mám mezi zuby celkem mezery, takže teď cítím, jak mi mezi nima sviští vítr. Při aktivaci kartáčku je na jazyku cítit lehké brnění, takže tam vážně nějaký proces probíhá. No, zkrátka, už v tom jedeme celá rodina.
 
Jan K., 2/2022
Kartáčky jsou super! Nákup se vyplatí.
 
Martina M., 02/2022
Před měsícem jsem vyzkoušela kartáček Original a jsem moc spokojená. Děti chtěly vědět, co mám doma za novinku, tak jsme se společně podívali na videa a už Ionickiss používáme všichni. Věřím, že spokojená bude i má dentální hygienistka, jelikož já ten rozdíl určitě cítím.
 
Nina Ch., 02/2022
Kartáček je boží! Čistí, leští...prostě nádhera.