Testování s časopisem Maminka

Květen 2021 - tentokrát testovaly kartáčky IONICKISS čtenářky časopisu Maminka spolu se svými dětmi. Jak byly s ionizačními kartáčky IONICKISS spokojené si přečtete níže.

Jana (36), Ostrava - Praktický a účinný
Kartáček jsme s dcerkou testovaly krátce, ale intenzivně. Dceru nadchl okamžitě. Vejde se jí akorát do její drobné ručky a samotným kartráčkem si dosáhne pohodlně po celé puse. Už nechce používat jiný. Já chvilku bojovala se správným držením, ale po několika dnech už mi to šlo samo. Díky ionizaci není nutné používat pastu, což velmi oceňujeme. Za nás je to kartáček, který by neměl v domácnosti chybět. Je praktický a i po krátké době používání na sobě pociťuji lepší pocit v ústech. Za nás velká jednička s hvězdičkou.

Markéta (33), České Budějovice - Hladké zuby celý den
Syn byl zprvu zklamaný, protože čekal elektrický kartáček, který dělá divné zvuky. Ale já jsem brzy objevila jeho kouzlo. Mám citlivé dásně, takže první kontakt byl bolestivý, ale po zaučení jsem poznala, že není třeba tak tlačit. Zuby jsou vyleštěné a hladké celý den. Za dobré peníze kvalitní kartáček, a navíc i pro děti.

Lucie (39), Praha - Jemná péče
Když se k nám dostala informace o možnosti testovat IONICKISS, neváhala jsem. Byla jsem velmi zvědavá, v čem jsou tyto kartáčky tak speciální. Už od prvního použití jsem cítila změnu oproti běžnému i elektrickému kartáčku. Zuby byly po použití velmi hladké, a to i po dalším jídle či pití. Jemné štětinky nám se synem vyhovují, nedráždí dásně a to v jeho případě kdy se mu chrup mění, je velmi zásadní. Takže doporučují všem 100% vyzkoušet, rozhodně nebudete litovat.