Testuj.to & ionizační kartáček IONICKISS

 
Japonskou novinku v dentální hygieně - kartáčky IONICKISS vyzkoušelo dvacet českých a slovenských testerů v platformě Testuj.to.
 
Naši testeři tak měli možnost po dobu jednoho měsíce vyzkoušet na vlastní zuby účinky ionizace v kombinaci s báječnými kónickými vlákny kartáčku IONICKISS ORIGINAL SOFT. Tomuto výrobku byla na základě výsledků udělena pečeť Testuj.to DOPORUČUJE.
 
Veronika: 
"Kartáček je velice netradiční a nikdy dřív jsem takový neviděla. Čekala jsem, že budu muset něco mačkat a bude nějak vibrovat či hučet, ale stačí se dotýkat vlhkým prstem kovové části kartáčku. Výdrž baterie ji při tom cca rok. Takže bez jakékoli práce rok funguje a je zcela tichý, používá se pohodlně jako klasický kartáček. Ale ten výsledek je znát. Přesto, že jsem nepoužívala pastu, jsem měla v puse skvělý pocit po vyčištění. Zuby hladké, žádný pocit plaku či znečištění zubů. Moc se těším na dlouhodobé užívání, že mě zubař pochválí :). Cenově taky super, hlavice vyměnitelné."
 
Žaneta:
"S ionizacnou kefkou som bola maximálne spokojná. Po použití som mala úplne hladké zuby bez povlaku. Netreba používať zubnú pastu, takže ušetrím veľa peňazí. Takisto netreba stále kupovať novú kefku, keďže hlavice sa dajú vymeniť. Na vyber viac druhov výmenných hlavíc. Batéria v kefke vydrží cca rok. Kefku určite odporúčam."
 
Všech 20 recenzí si můžete přečíst zde Testuj.to a IONICKISS